Lidermix
Uwaga! Ważne!

Promocja „Pieniężne nagrody za wpisane kody” dobiegła końca.

Z dniem 31.01.2015 upłynął termin aktywacji karty płatniczej Trouw Nutrition Polska oraz logowania się na stronie promocyjnej. Zachęcamy do zachowania karty płatniczej do kolejnych promocji oraz śledzenia strony www.lidermix.pl.

Dziękujemy za udział w promocji!

Z karty premiowej Trouw Nutriotion korzysta się tak samo jak z normalnej karty płatniczej z banku. Jeśli są na niej środki finansowe, można dokonywać nią płatności w dowolnym sklepie, za dowolne zakupy. Nie można mieć na niej jednak ujemnego salda, co zabezpiecza przed ewentualnymi odsetkami i należnościami do spłacenia.

Zasady korzystania są bardzo proste, wystarczy:

  1. Zarejestrować otrzymaną kartę na stronie www.edenred.pl lub telefonicznie pod numerem 224813908. Szczegółowa instrukcja rejestracji znajduje się tutaj.
  2. Karta jest już aktywna. Po otrzymaniu przelewu od Trouw Nutrition, zgodnie z regulaminem promocji, można nią płacić w dowolnym miejscu za dowolne zakupy. Można też samodzielnie dokonywać na nią przelewów.

Karta widoczna na plakatach i reklamach to nagroda od firmy Trouw Nutrition za wpisanie 5 kodów z promocyjnych opakowań Lidermix. Jest to karta przedpłacona, którą można płacić w każdym sklepie respektującym płatności bezgotówkowe.

Aby ją otrzymać trzeba się zarejestrować oraz wpisać minimum 5 kodów z naklejek znajdujących się na promocyjnych opakowaniach Lidermix. Karta zostanie wtedy wysłana pocztą na adres podany podczas rejestracji.

  1. Otrzymanie karty należy potwierdzić na stronie www.lidermix.pl, wpisując kody z karty w wyznaczonych do tego polach.
  2. Następnie należy dokonać jej telefonicznej aktywacji, dzwoniąc pod numer 22 481 39 08. Pod tym samym numerem telefonu można w każdej chwili sprawdzić saldo swojego konta.
  3. Kartę płatniczą można również zarejestrować na stronie www.edenred.pl. Nie jest to wymagane, jednak umożliwia korzystanie z karty w trybie online. Można wtedy za pośrednictwem strony internetowej sprawdzić saldo konta, historię transakcji oraz zlecić przelew na konto powiązane z otrzymaną kartą płatniczą.
ż